Meridianbet: Allsvenskan

17. kolo Allsvenskan lige Švedske donosi nam sjajna dva meča danas. Pogledajte šta Meridian predlaže za vas.

Poklon dobrodošlica od Meridian!? Potrebno je samo registrovati se preko ovog LINKA, a na nalogu vas čeka 5€ bonusa i 100 besplatnih spinova.

Kalmar vs Mjalbi

Kalmar je i ove sezone krenuo loše. Sakupili su samo 13 bodova i 16 utakmica što ne obećava da će ove godine ostati u ligi. Danas dočekuju Mjalbi protiv kojeg tradicionalno uzimaju bodove, ali pitanje je da li će danas uspjeti. Mjalbi je odigrao dobar meč protiv Malmea 2:2 i pun samopouzdanja definitivno će napasti Kalmara. Meridian tipuje na igre da Mjalbi postigne gol u prvom poluvremenu GI1+ za koju daje kvotu 2.29 i na igru da Mjalbi ne izgubi ali da oba tima daju po gol X2&GG po kvoti 2.75.

Norkoping vs Haken

Borba za vrh tabele. Zauzimaju 4. i 6. mjesto sa malom bodovnom razlikom. Meč koji može donijeti prevagu za nastavak sezone i sigurno je da će dati sve od sebe. Norkoping ulazi u meč posle pobjede nad Geteborgom 3:1 koja je došla nakon tri poraza u nizu. Jedan od tih poraza mu je upravo nanio Haken. Ova pobjeda Hakena došla je nakon deset vezanih pobjeda Norkopinga u međusobnim duelima, što nam govori da su osjetili da konačno mogu da se nose sa njima. Meridian tipuje na ‘dvojku’ po kvoti 3.25 ili na igru da Haken postigne gol u oba poluvremena G1+1 po kvoti 3.80.