Osveta Madriđana surova! Ponovo na vrhu!

Real Madrid večeras od 22:00h na “Alfredo di Stefano” stadionu dočekuje Majorku u okviru 31. kola La Lige.

U prvom dijelu sezone,Majorka je nanijela težak poraz Realu koji se nakon toga osvijestio i vezao čak 22 meča bez poraza. Real je sada u mnogo boljoj formi,a i situaciji jer današnjom pobjedom bi se vratili na vrh tabele. Veliki su favoriti po kvoti 1.18 u Meridianu i njihova pobjeda ne bi trebala da se dovodi u pitanje.

Ali u timu Real Madrida veoma su motivisani osvetom za poraz u prvom meču i žele da napune mrežu Majorke. Kvaliteta imaju pa tako predlažemo igru 1-1&4+ za koju je Meridian spremio kvoti 2.50.

Da raspored ova cetiri gola bude po dva po poluvremenima I2+&II2+ Meridian vam nudi kvotu 3.30 koja se ne smije zanemariti.

Benzema se vratio u formu, postigao je tri gola u poslednja dva susreta. Za njegov gol Meridian nudi kvoti 1.50. Tu je i Asensio, koji želi podići samopouzdanje za predstojeći dio sezone. Danas će sigurno dobiti minute, a vidjeli ste u meču sa Valensijom koliko mu prostora i vremena potrebno za gol. Meridian nudi sjajnu kvotu 2.10 da bude strijelac danas.