Ronaldo vodi Juve dalje!

Juventus dočekuje Liona u revanš meču osmine finala Lige Šampiona. Meč će se odigrati na “Allianz” stadionu u Torinu od 21:00h.

Nemaš Meridian nalog!? Odmah se registruj OVDJE jer te čekaju pokloni dobrodošlice. 5€ bonusa i 100 besplatnih spinova BEZ USLOVA!

Veoma loša igra Juventusa tada,dovela je toga da izgube u Francuskoj sa 1:0. Sada, okolnosti su se promijenile. Osvojili su Skudeto i fokus ide samo na Ligu Šampiona. Potrebna im je ubjedljiva pobjeda za prolazak dalje. Meridian nudi kvotu 1.47 za njihovu pobjedu dok je za 1&3+ spremio kvotu 2.26.

Ne smiju se igrati. Moraju krenuti od samoga starta. Potreban im je brzi gol. Da prvi gol bude prije 15. minuta Meridian nudi kvotu 3.20, a da bude u intervalu od 16. – 30. minuta kvotu 4.10.

Ovako rani gol pokrenuo bi pravu dramu na terenu. Da Juve postigne dva u prvom poluvremenu DI2+ Meridian nudi sjajnu kvotu 3.80, a da bude u prvom dva gola i u drugom dva I2+&II2+ Meridian vam daruje kvotu 5. Sarijeva taktika je itekako ofanzivna pa ima velikih izgleda da ova igra bude dobitna.

Juventus je prethodne sezone doveo najboljeg strijelca Lige Šampiona da zajedno sa njim pokore Evropu. On je sa svojih pet golova prethodne sezone u nokaut fazi dao veliki doprinos timu, ali ostali su posustali. Biće veoma motivisan večeras. Meridian nudi kvotu 1.61 da večeras zatrese mrežu bar jednom. Ukoliko mislite da će to biti prvi gol na meču Meridian nudi kvotu 3.30 dok je ista kvota 3.30 da njegova bude poslednja na ovom duelu.

Mnogo puta je pokazao da je najbolji onda kada je najteže. Njegova noć, njegovo takmičenje, a juri se preokret – spremite se za ‘Ronaldo zabavu’!