Vidjeli smo buđenje ‘Aždaje’ i sjajan preokret Nemana! Jesi li pratio Meridianbet tip i izašao kao pobjednik?

21
114
Meridianbet je tipovao na odličnu igru Nemana kao domaćina i što je najbitnije nije pogriješio. Neman je slavio rezultatom 3:1 protiv Zhodina, inače konkurenta za naslov šampiona bjeloruske lige ove sezone.

Igre koje su bile predložene su dupla šansa 1X i dupla šansa sa golovima sa obje strane 1X&GG, kao i moguća pobjeda Nemana. Po rezultatu vidite da je sve došlo. Meridianbet je predložio i interval prvog gola, ali ga je tu Zhodino preduhitrio ranim vođstvom u 10. minutu. Prognozu možete vidjeti OVDJE.

Kako se meč odvijao?

Mirnih uvodnih 10 minuta poremetio je centaršut Vitali Ustinova sa lijeve strane. Ne tako dobar centaršut na drugu stativu volejem iz nemoguće pozicije, Dmitri Jusov pretvara u prekrasan pogodak. 0:1 za Zhodino.

Neman je zatim krenuo u ofanzivu. Totalno su preuzeli teren i ređali šansu za šansom. Nagrada stiže u 43. minuta, nakon sjajnog centaršuta spoljnim dijelom stopala Gegama Kadimiana, Gleb Rasadkin glavom zabija za 1:1. Tako se otišlo na pauzu.

Drugo poluvrijeme kreće opet u ritmu domaćina. Zhodino se povukao i tražio svoju šansu iz kontre. Ipak im se to nije isplatilo. Centaršut iz kornera završio je u šesnaestercu gdje jedan od igrača pada nakon duela.

Sudija iako pokazuje na penal jedan od igrača zabija gol za 2:1. Sudija nije priznao gol nego je vratio igrače Nemana da izvedu penal.

Valeri Zukovski preuzima odgovornost i gol. 2:1 za Neman.

Zhodino se tek posle ovoga nije vidio na terenu. Domaćin je bio taj koji je u potpunosti preuzeo inicijativu. I posle nekoliko neuspješnih pokušaja, u 88. minutu centaršut sa lijeve strane Ramana Vegerja završava u noge Zorana Marušića koji prosleđuje loptu u mrežu. 3:1 za Neman je konačan rezultat meča.

Odlična procjena i prognoza Meridiana i sjajna igra igrača Nemana. Zaslužena pobjeda!