Veikkausliiga
Meridianbet: Veikkausliiga

Završetkom Lige Šampiona za mnoge je sezona završena. Ali to nije slučaj sa ligama iz Skandinavije čiji rasplet liga se dešava upravo sad i donose nam veoma uzbudljive mečeve. Danas u Meridian ponudi imamo četiri meča u 17:30h iz Veikkausliiga Finske, da vidimo šta se može odigrati.

Ukoliko nemate Meridian nalog, ne propustite ovu priliku da budete dio najbolje sportke kladionice. Registrujte se OVDJE, a pokloni vas čekaju na nalogu – 5€ bonusa i 100 besplatnih spinova na najboljem online kazinu.

Haka vs Lahti

Duel dva tima čiji su mečevi dosta efikasni. Uz golove prednost ima Lahti kako u međusobnim duelima tako po mjestu na tabeli. Još ako uzmemo u obzir da Hakina odbrana primila duplo više golova nego što su napadači uspjeli da postignu, igra X2&GG zvuči dobitno za ovaj meč. Upravo je to tip Meridiana koji daje kvotu 2.41 za tu igru.

HJK vs SJK

Helsinki je ozbiljan rival Inter Turkuu za šampionat ove sezone. Igraju sjajno i ovom pobjedom bi bili lideri na tabeli. Protiv SJK-a koji nema pobjedu u gostima ove sezone trebalo bi da opravdaju ulogu favorita. Tip Meridiana je igra 1&3+ po kvoti 1.99.

Marenhajm vs Rovanijemi

Marenhajm je favorit u ovom meču jer Rovanijemi ima samo dva osvojena boda u jedanest odigranih utakmica. Ali sa velikim oprezom se mora ući u ovaj meč. Rovenijemi nema šta da izgubi i Marenhajm nije baš neko ko voli ulogu favorita. Većinom odluka u ovim mečevima pada u drugom poluvremenu kada bude i najviše golova. Meridian tipuje na igru više golova u drugom poluvremenu 2> po kvoti 2.05.

TPS Turku vs HIFK

Nošeni pobjedom nad gradskim rivalom i aktuelnim šampionom Inter Turkuom, TPS želi još jednu pobjedu u nizu. Imaju velikih šansi jer HIFK nije pobijedio u poslednja dva meča i odigraće veoma ofanzivno danas. To je šansa da TPS koji će tako iskoristiti svoje najbolje oružje – kontra napad. Meridian vjeruje u njihovu novu pobjedu pa tako tipuje na njih sa kvotom 3.25.