NEMANJA NEDOVIĆ: Imamo blokadu, kao da nismo više ista ekipa

Košarkaš Crvene zvezde Meridianbet-a Nemanja Nedović zbog povrede je imao ograničenu minutažu u porazu od Partizana rezultatom 92:81.

Nedović je obnovio povredu zadnje lože i nije ga bilo na parketu u drugom poluvremenu, kada su crveno-bijeli ispustili ogromnu prednost.

‘Jako smo dobro ušli u meč i potpuno kontrolisali prvo poluvrijeme. Nakon toga Dobrić i ja nismo mogli da nastavimo, Kampaco je dobio pet ličnih grešaka i naša rotacija je bila znatno skraćena. Teško je igrati u ovim uslovima, ali ponosan sam na svoju ekipu.’ rekao je Nedović.

‘Pokušao sam da stisnem zube i da igram, a igrao sam do trenutka kada više nisam mogao da ispravim nogu.’ dodao je on.

Osvrnuo se i na oscilacije u igri svog tima, kao i na poziciju u ABA ligi u kojoj su se našli nakon ovog poraza.

‘Oscilacije zavise od rada na treningu, ali i do psihologije. Imamo blokadu ali to danas nije bio slučaj. Odigrali smo dobro u skladu sa našim mogućnostima i okolnostima. Što se tiče prvog mjesta u ABA ligi, nije sve u našim u rukama, ali znam da možemo pobijediti bilo koga, kako kod kuće tako i u gostima.‘ završio je Nemanja.