Atlanta
Twitter/Atlanta
Košarkaši Atlanta Hoksa poraženi su na svom terenu od Njujork Niksa rezultatom 113:108.

Atlanta je imala +15 u jednom trenutku, ali to im nije pomoglo, Džulijus Rendl je bio zaista dobar – 28 poena, 17 skokova i devet asistencija.

Pratio ga je Ar Džej Beret sa 26 poena i 11 skokova.

Njih dvojica su bili najzaslužniji što su nanijeli treći poraz Hoksima u sezoni.

Sa druge strane, Niksi imaju isti učinak, 4-3.

Bogdan Bogdanović zabilježio je najmanji broj poena otkako je stigao u redove “jastrebova”.

Doduše, on je odigrao samo 18 minuta, a zbog povrede skočnog zgloba u poslednjem kvartalu nije ni ulazio u igru.

Meč je završio sa po tri poena (1/3 za tri) i asistencije, uz dva skoka i jednu izgubljenu loptu.

Od njegovih saigrača najbolji je bio Trej Jang sa 31 poenom i čak 14 asistencija, ali to nije bilo dovoljno da se izbjegne poraz.