EVROLIGA: Bajern slomio Olimpiju Milano u produžecima

Bajern je ugostio košarkaše Olimpije iz Milana u utakmici 12. kola Evrolige, rezultatom 91:84(22:25, 22:14, 11:13, 21:24, 15:8).

Gosti iz Milana su bolje otvorili utakmicu, da bi do poluvremena domaćini preokrenuli i otišli na pauzu za poluvrijeme sa pet poena razlike.

Uslijedila je tvrda četvrtina, ali tokom nje i poslednje četvrtine uspjela je Olimpija da istopi i onako malu prednost domaćih i odvede utakmicu u produžetke, nakon kojih je ipak slavio minhenski Bajern.

Najefikasniji igrač na utakmici bio je Edvards sa 32 postignuta poena, kod bavaraca još su se istakli i Ibaka sa 20, Vejler Bab sa 14 i Francisko sa 11 poena.

Kod gostiju iz Milana istakli su se Šilds sa 26, Hol, Meli i Vojtman dodali su po 10.