Cibona
izvor: Twitter
Košarkaši klub Cibona ubjedljivo je svladao ekipu Krke u okviru sedmog kola regionalnog takmičenja. Kod kuće su slavili rezultatom 90:52 (28:14, 24:14, 18:13, 20:11).

Već u prvoj četvrtini špobjednička ekipa je pokazala da je spremnija i bolja. Nakon samo pet minuta oni su imali dvocifrenu prednost, da bi nakon deset minuta završili rezultatom 28:14.

Krka je igrala prilično slabo, dok je za razliku od njih domaćin samo povećavao prednost, pa je na poluvremenu rezultat bio 52:28.

Utrećoj četvrtini igra je bila gotovo izjednačena, ali ipak nedovoljna za godotjuću ekipu. Krka je u poslednjoj četvrtini ponovo pala, pa je Cibona imala lak zadatak.

Domaću ekipu su predvodili Prkačin sa 14 poena, River sa 11, kao i Nakić. Kod gostiju najefikasniji je bio Gibs sa 15 poena.