Denver Nagetsi "pregazili" Atlanta Hokse

Denver Nagetsi su savladali Atlanta Hokse 126:102 i tako došli do 28. pobjede.

U svojoj prvoj utakmici za novi klub Eron Gordon je odigrao 21 minut, postigao je 13 poena i imao 2 skoka.

Atlanta je bolje odigrala prvu četvrtinu ali su odigrali veoma lošu drugu četvrtinu, gdje su imali čak 14 poena manje od Denvera.

Na poluvremenu je bilo 65:55 za domaćina, da bi u drugom poluvremenu samo nastavili da dominiraju. Nagetsi su početkom četvrte četvrtine napravili 25 poena prednosti i razlika više nije pada ispod 20 poena.

Džamajkl Grin je bio najefikasniji kod Nagetsa sa 20 poena, Džamal Marej je ubacio 17, a Nikol Jokić 16 uz deset skokova i osam asistencija.

Kod Atlante je Tre Jang imao 21 poen, dok je Bogdan Bogdanović zabilježio devet poena.