DENVER PROKOCKAO 15 POENA VIŠKA: Embid "uništio" Nagetse

Košarkaši Filadelfije savladali su na svom parketu ekipu Denvera rezultatom 126:119.

To je za Nagetse treći poraz u posljednje četiri utakmice, dok je Filadelfija upisala 32. pobjedu u sezoni.

Djelovalo je da će Jokić i drugovi u Kolorado otići sa pobjedom. Igrao je lider Zapadne konferencije veoma dobro tri četvrtine imao je i plus 15, ali je u nastavku Filadelfija pokazala reakciju.

Gosti su na početku posljednje dionice imali prednost od 99:84, ali je onda Fila, na krilima Džoela Embida, napravila seriju 14:0 kojom je najavila preokret.

Embid se nije zaustavljao, pogađao je iz svih pozicija i definitivno je najzaslužniji za preokret i trijumf svoje ekipe.

Na kraju, Džoel Embid je sakupio 47 poena, 18 skokova i pet asistencija.

Kod Denvera je Jokić ubacio 24 poena, a imao je devet asistencija i osam skokova.