Entoni Dejvis
Izvor: Twitter - Anthony Davis
Entoni Dejvis, košarkaš LA Lejkersa nije bio u potpunosti zadovoljan uprskos pobjedi protiv Hjustona u četvrtom meču plej-of serije.

Lejkersi su u poslednjoj četvrtini imali čak plus 23, ali su dopuštili Hjustonu da na samom kraju stignu do zaostatka od 5 razlike.

Nekoliko izgubljenih lopti, nekoliko primljenih trojki, nekoliko promašaja. Moramo da budemo bolji u zatvaranju utakmica. Srećom po nas, imali smo veliku prednost i nijesu uspjeli da nas ugroze, ali moramo bolje da završavamo posao. Znamo da nećemo odustati, ali neće ni oni. Pokazali su to i pogađanjem trojki. Mi moramo bolje da čuvamo loptu – jasan je Dejvis.

Jezeraši su igrali dosta dobru odbranu, naročito u drugoj četvrtini kada su primili samo 19 poena.

Igrali smo dobru odbranu, sem na samom kraju kada nijesmo uspjeli dobro da se branimo od njihovih šuteva za tri. Ali, moramo bolje u završnici. Bili smo odlični nekih 45 minuta, ali oni neće sami da se predaju i čeka nas još jedan težak meč. Eliminacione utakmice su uvijek najteže, oni neće sami da se povuku i moramo da damo sve od sebe kako bismo prošli dalje – oprezan je as Lejkersa.

Najefikasniji igrač utakmice j ebio Entoni Dejvis sa 29 koševa. Uz to je upisao 12 skokova i 5 asistencija.

Lejkersi sada vode sa 3:1 u seriji. Sledeći meč je na programu u noći između petka i subote pola sata iza ponoći.