Fenerbahče
Twitter/Fenerbahče
Fenerbahče, predvođen Džerel Edijem koji je postigao 29 poena uz 8 trojki iz 10 pokušaja, lako savladao Galatasaraj 104-79.

Fener, koji je dočekao da se vrati prvi trener tima, Igor Kokoškov sa pauze izazvane koronom, dominirao je od početka utakmice. Već u prvom poluvremenu su bili dosta jači rival u gradskom derbiju i otišli su na pauzu sa rezultatom 51 – 38.

Galatasaraj je smanjio na jednocifrenu razliku početkom treće četvrtine ali su domaćini pojačali “gas” i do kraja meča napravili ogromnu razliku.

Amil Džeferson je bio odličan za Galatasaraj sa 21 poenom i 7 skokova. Kapiten Goksenin Koksal je dodao 15 poena.

Kenan Sipahi je postigao 16, Nando De Kolo 13 poena i 5 skokova, dok je Tarik Biberović dodao 13 za Fenerbahče.