Filadelfija bolja od Vašingtona: Vizardsima džabe i 60 poena Bredlija Bila (VIDEO)

Filadelfija Siksersi su odigrali jednu atomsku utakmicu sa Vašington Vizardsima i na kraju slavili sa 141:136.

Bredli Bil je imao utakmicu života, ubacio je 60 poena i izjednačio rekord franžize (sa Gilbertom Arenasom), ali na kraju ni to nije bilo dovoljno protvi Siksersa.

Filadelfija igra prelijepo pod trenerskom palicom Doka Riversa, i mastermajndom Darila Morija.

Embid igra više pod košem na low postu, Simons je glavni organizator, Tobajas Heris konačno izgleda vrijedan svog “masnog” ugovora, a Set Kari sve više podsjeća na svog brata Stefa.

I u ovoj partiji Embid je dao 38 poena i bio nerješiva enigma za centarsku liniju Voriorsa.

Simons je dao 17 poena, al je imao i 12 asistencija. Set Kari je ubacio 28 uz 6 pogođenih trojki iz 7 pokušaja.

Vašington je ipak bgio u igri do samog kraja, i to najviše zahvaljujući Bredliju Bilu.

Bek Vizardsa je pogađao iz svih pozicija, i prosto bio nezaustavljiv.

“On može svaku noć da ubaci bilo kojoj ekipi po 50, 60 poena. ali mu je više stalo do pobjede tima, nego do svoje statistike”, kazao je Skot Bruks trener Vizardsa.

Rasel Vestbruik je igrao sa iščašenim prstom, i uspio je da da 20 poena.