Filadelfija nastavila pobjednički niz u plej-ofu

Filadelfija Seventisiksersa zasluženo su slavili i na drugoj utakmici serije i tako stekli vođstvo 2-0 nad ekipom Toronto Reptorse rezultatom 112:97.

Džoel Embid igrač Filadelfije je postigao 31 poen uz 11 skokova, a uz to je imao i 2 lične greške i 4 izgubljene lopte.

Ispratio ga je Tajris Meksi sa 23 poena, 9 skokova i 8 asistencija, zatim Tobajas Heris sa 20 poena i 10 skokova, dok je Džejms Harden ubacio svega 14 poena uz po 6 skokova i asistencija.

Kod ekipe Toronta istakao se Anunobi sa 26 poena.

Pratio ga je Paskal Sijakam sa 20 poena i 10 skokova uz 5 asistencija a imao je i dabl-dabl učinak.

Fred Vanvlit postigao je 20 poena, dok je Kris Bušer imao 17 poena i 8 skokova.

Toronto je dobro započeo prvu četvrtinui postigli su 33 poena za 12 minuta, ali je uslijedila veoma loša druga dionica i bio je rezultat 67:52.

Ni treća četvrtina nije bila mnogo drugačija.

Filadelfija je dobila sa 28:19, a kada je u pitanju poslednja četvrtina, odigrali su koliko im je bilo neophodno da slome otpor gostiju.