sašo filipovski
Partizan je u lošoj situaciji, ništa ne izgleda da bi moglo da se nešto promijeni u narednim mečevima, a to se pokazalo i večeras u duelu sa Cedevita Olimpijom u Ljubljani, gdje su crno-bijeli poraženi sa 78:65. Nakon meča, trener Partizana Sašo Filipovski je prvo pohvalio večerašnjeg protivnika.

”Čestitam Cedevita Olimpiji na zasluženoj pobjedi. Nalaze se u izvrsnoj formi i dugo nisam vidio ekipu koja je napadački toliko moćna.

Šanse su bile 50:50 dok smo držali nivo koncentracije i rezultat koji je bio dobar po nas, a onda se Cedevita Olimpija serijom pogodaka za tri poena odlepila, a mi sa druge strane nismo bili raspoloženi u napadu”, rekao je Filipovski.

”Danas praktično ništa nismo uspjeli da realizujemo ni ispod koša, ni sa distance i to je bilo ono što je napravilo razliku.

Sve najbolje želim Cedevita Olimpiji u nastavku sezone, a mi moramo da podignemo šutersku formu jer nas u nastavku sezone očekuju teške utakmice u ABA ligi i Evrokupu”, istakao je Filipovski.