Ingram predvodio Pelikanse u pobjedi na Roketsima

Brendon Ingram je postigao 33 poena i imao 12 asistencija u pobjedi Nju Orleans Pelikansa na gostovanju Hjuston Rokitsima rezultatom 120-107.

Džekson Hejs je doprinio sa 21 poenom i sedam skokova sa klupe za treću vezanu pobjedu Pelikansa, što je njihov najduži pobjednički niz od sredine decembra. Ingram je predvodio ekipu do preokreta od 22 poena u trećoj četvrtini. Nju Orleans je gubio 60-49 da bi napravili seriju i došli do vođstva od 86-75.

Hjuston je uspio da se vrati u meč i dođe do četiri poena minusa u poslednjoj dionici ali je Hejsova trojka i kasnije polaganje vratilo Pelikanse na 92-83.

Džoš Hart je postigao 13 poena, sedam skokova i četiri asistencije za Pelikanse koji su šutirali 53.2% iz igre. Hejs je u petak šutirao 9 od 9 protiv Denvera, dok je sinoć postigao 8 pogodaka iz 10 pokušaja.

Ingram je postigao 17 poena u trećoj četvrtini, uključujući osam vezanih poena u seriji Pelikansa 13-0.

Kristian Vud je predvodio Roketse sa 22 poena i osam skokova. Džejlen Green i Metjus su postigli po 18, dok je Džoš Kristofer imao 12.