denver
Izvor: Twitter - Nikola Jokić
Nikola Jokić, igrač Denver Nagetsa imao je samo riječi hvale za svog saigrača Džamala Mareja, nakon pobjede Denvera nad Los Anđeles Lejkersima rezultatom 114:106.

Denver je ovom pobjedom smanjio zaostatak u seriji na 2:1.

Denver je početkom poslednje četvrtine imao prednost od 20 poena, međutim, Lejkersi su uspjeli da stignu na minus 3, ali je onda Marej preuzeo odgovornost i donio pobjedu svojoj ekipi.

Oni su napravili seriju, a mi smo prestali da igramo u poslednjoj četvrtini, tj. da pogađamo jer smo promašivali otvorene šuteve, pa su oni nastavili da igraju zonu. Džamal je u finišu pogodio važne šuteve i zbog toga smo pobijedili. Imam povjerenja u njega, mislim da može da pogađa najvažnije šuteve. On je superzvijezda i veliki dio ovog tima, nosio nas je na ovoj utakmici i zaista mi je drago što mi je saigrač – rekao je Jokić.

Jokić je takođe istakao da on, kao i njegovi saigrači nikada ne odustaje.

Protiv Portlanda smo prošle godine izgubili nakon 4 produžetka, pa dobili sljedeću utakmicu. Slično i sa Klipersima ove godine, naš je mentalitet da ne odustajemo. Možda mogu da nas pobijede sa 20-30 razlike, možda u poslednjoj sekundi, ali mi ne smijemo da odustajemo, trud uvijek mora da bude tu – jasan je Jokić.

Nikola je u pobjedi svoje ekipe zabiležio 22 poena, 10 skokova i 5 asistencija.

Četvrti meč igra se u noći između četvrtka i petka u 3 časa ujutru.