Juta bolja od Njujork Niksa

Juta je došla do 13. pobjede, uz četiri poraza, ovoga puta Džezeri su bili bolji od Njujork Niksa sa 108:94.

Jutu je predvodio Rojs O’Nil sa 20 poena, Majk Konli imao je 19 poena, 7 skokova i 5 asistencija, Rudi Gober dodao je 18 poena, 19 skokova i 4 rampe. Bojan Bogdanović upisao je 11 poena i po skok i asistenciju.

Kod Niksa su najbolji bili Ostin Rivers sa 25 poena i Džulijus Rendl sa 18 poena, 10 skokova i 4 asistencije. Ar-Džej Baret dodao je 17 poena i po 4 skoka i asistencije.

Vidjeli smo dva lica Njujorka i Jute. U prvom poluvremenu su gosti bili bolji tim, pogotovo u prvoj četvrtini, kada su limitirali Džezere na samo 18 poena i na poluvremenu vodili sa 59:46.

Kao da su igrači zamijenili dresove, tako je izgledalo drugo poluvrijeme. Nikse je šut stao, a Juta se raspucala i sa dvije dominantne četvrtine uspijeva da upiše i 13. pobjedu u sezoni rezultatom 108:94.