Stef Kari
Stephen Curry (30)/Kyle Terada-USA TODAY Sports
Stef Kari je postigao 18 od svojih 50 u trećoj četvrtini meča Golden Stejt Voriors – Atlanta Hoks koje su domaćini dobili 127-113 u San Francisku.

Ovo je bio tek treći meč u kojem su se sastali Kari i Tre Jang a iskusni bek je odnio pobjedu u ovom duelu.

Atlanta je pokušala da prekine niz od tri poraza, vodili su i 15 poena razlike u drugoj četvrtini prije ali nisu uspjeli da održe prednost.

Kari je došao do svoje 10 utakmice sa 50+ poena a ovo je četvrti put u istoriji Atlante da neko protiv njih ubaci toliko poena. Do sada su samo Karl Entoni Tauns, Džejms Harden i Zek Levin uspjeli da dođu do cifre 50.

Stef je postizao 20 ili manje poena u četiri vezana meča a u ovom meču je šutirao 14 od 28 iz igre, 9 od 19 za tri poena i 13 od 13 sa linije za slobodna bacanja.

Dodao je 10 asistencija, dok je Džordan Pul postigao 16 poena, Vigins 13, Toskano-Anderson i Demion Li po 11 poena.

Tre Jang je bio najefikasniji u Atlanti sa 28 poena uz devet asistencija, Džon Kolins ga je pratio sa 19, Bogdanović sa 17 a Diandre Hanter i Huerter su postigli po 11 poena.