Igor Kokoškov
Credit: Sergio Estrada-USA TODAY Sports/Igor Kokoškov/Reuters via Guliver image
Košarkaši Igora Kokoškova doživjeli su drugi poraz zaredom, na svom terenu u četvrtom kolu Evrolige od ekipe Bajerna rezultatom 75:71.

Imao je Fenerbahče u jednom trenutku čak 22 poena prednosti, ali su se u drugom poluvremenu potpuno “ugasili”.

Teška utakmica i težak poraz. Svi smo razočarani, a ja posebno zbog načina na koji smo igrali u drugom poluvremenu – rekao je Kokoškov.

Na pauzu su otišli sa vođstvom 45:25, a onda je nastao kolaps u njihovoj igri.

Prikazali smo dva potpuno drugačija lica. Vjerujem da je prvo poluvrijeme ono pravo. U drugom smo nestali, izgubili smo cilj, nijesmo imali energiju, ostali smo bez gasa. Osjećamo se bijedno – objasnio je trener Fenerbahčea.

Fenerbahče nakon četiri odigrana kola u Evroligi ima polovičan učinak. U petom kolu se sastaju sa Panatinaikosom.