košarkaši
Večeras su košarkaši Monaka savladali Crvenu zvezdu 70:62, u 6. kolu Evrolige.

Monako je bolje ušao u utakmicu, do sredine 2. četvrtine tokom koje je imao i maksimalnih 12 poena prednosti. Potom je Zvezda zaigrala nešto agresivnije u odbrani i do odlaska na odmor smanjila zaostatak na pet poena – 41:36.

U 2. poluvremenu Zvezda je čak preokrenula, imala i pet poena prednosti (52:47), ali su do kraja košarkaši Monaka manje griješili, preokrenuli i na kraju upisali treću pobjedu u Evroligi.

Najefikasniji kod Monaka bio je Alfa Dijalo sa 19 poena i sedam skokova. Donatas Motiejunas imao je 14 poena i osam skokova, a Danilo Anđušić 12 poena.

Kod Zvezde se istakao Nejt Volters sa 18 poena i pet asistencija. Nikola Kalinić je dodao 14 poena i pet asistencija, a Ognjen Kuzmić 10 poena i sedam skokova.