Lebron James
Izvor: Twitter: James Lebron
Lebron Džejms, zvijezda Los Anđeles Lejkersa, bio je nezadovoljan izdanjem svoje ekipe u trećoj utakmici finala Zapadne konferencije protiv ekipe Denver Nagetsa.

Denver je trijumfovao rezultatom 114:106, a Džejms ističe da su Nagetsi odigrali dobro samo poslednju četvrtinu.

Kada ste u teškoj situaciji, svaki šut koji oni pogode, a mi promašimo, djeluje da smo doživjeli kolaps. Igrali smo bolje u poslednjoj četvrtini, ali nas je prvih 36 minuta očigledno koštalo – rekao je Lebron.

Prokomentarisao je takođe momenat u trećoj četvrtini kada ga je Džamal Marej udario laktom u bradu.

Postavljao sam blok, on je visoko podigao lakat. Udario me je po bradi. Nijesam želio da on izađe iz igre, želim da se takmičim. Mislim da nije to uradio namjerno, bio sam malo na podu i u redu sam, vratio sam se – objasnio je najbolji košarkaš LA Lejkersa.

Džejms je bio najefikasniji igrač utakmice. Ostvario je tripl-dabl učinak sa 30 poena, 10 skokova i 11 asistencija.

Četvrti meč igra se u noći između četvrtka i petka u 3 časa ujutru.