Meridianbet: Portland Trail Blazers vs Los Angeles Lakers

LA Lejkersi pobijedili su Portland Blejzerse rezultatom 135:115 i tako poveli sa 3:1 u seriji.

Lejkersi su od starta krenuli veoma agresivno pa je nakon prvih 12 minuta bilo 43:25.

LeBron i ekipa nijesu spuštali gas ni u nastavku i razlika je do poluvremena samo rasla. Na pauzu se otišlo sa rezultatom 80:51.

Blejzersi nijesu imali odgovor na ovako kvalitetnu igru rivala. Ono što dodatno brine jeste povreda Damjana Lilarda, koji je u trećoj četvrtini napuštio teren zbog desnog koljena.

Lebron je bio najbolji u dresu Lejksersa, postigao je 30 poena, 6 skokova i 10 asistencija.

Entoni Dejvis je meč završio sa 18 poena, po 5 skokova i asistencija.

U poraženoj ekipi istakao se Jusuf Nurkić sa 20 poena, 13 skokova i 4 asistencije, Si Džej Mekolum je dodao 18 poena, a Karmelo Entoni 16.

Peti meč će se igrati u noći između srijede i četvrtka.