0
8
Man
Terance Mann (14)/ Kiyoshi Mio-USA TODAY Sports
Terens Man je sa klupe predvodio Los Anđeles Kliperse do 22-0 serije u poslednjoj četvrtini za pobjedu svoje ekipe protiv Šarlot Hornetsa rezultatom 120-106.

Man je završio utakmicu sa dabl dabl učinkom, 17 poena i 10 skokova za 34 minuta. Pol Džordž je predvodio Kliperse sa 20 poena, devet skokova i osam asistencija.

Redži Džekson je dodao 19, Kenard 18, Nikolas Batum 16 dok je Ivica Zubac imao dabl dabl sa 14 poena i 11 skokova.

Za gostujuću ekipu, Lamelo Bol je postigao 21 poen uz sedam skokova i tri asistencije.

Hornetsi su gubili 89-87 na kraju treće četvrtine, da bi u poslednjem kvartanu napravili seriju 15-4 za vođstvo 102-93. Ipak, Klipersi prave 22-0 seriju za 115-102. Klipersi su došli do skora 5-4, dok su Hornetsi na 5-6.

Majl Bridžes je postigao 21 poen, Teri Rozir 17, Keli Ubre 16 a Gordon Hejvord 15 za Šarlot.