Dalas
Meridianbet: Dallas Mavericks vs Utah Jazz
Ekipa Dalasa savladala je Jutu rezultatom 122:114. Boban Marjanović je pružio odličnu partiju za ekipu Maveriksa.

Luka Dončić i Kristaps Porzingis nijesu igrali zbog lakših povreda, pa je Marjanović imao bitnu ulogu u ekipi Rika Karlajla. On je dobio 25 minuta na utakmici da se pokaže.

Marjanović je utakmicu završio sa 20 poena, 9 skokova, po 2 asistencije i blokade i jednom ukradenom loptom.

Iz igre je pogodio 7 od 11 šuteva, a sa linije slobodnih bacanja je bio bez greške – šest od šest.

Primorana je ekipa iz Teksasa da nadoknadi zaostatak od čak 16 poena u drugom dijelu igre. Najavili su preokret u trećoj četvrtini koja je završena rezultatom 34:30.

U poslednjoj četvrtini, Juta je postigla samo 14 poena, što je omogućilo Dalasu da napravi potpuni preokret i na kraju ostvari trijumf.

Pored Marjanovića, odličan meč odigrali su Tim Hardavej Junior koji je postigao 27 poena i Set Kari sa 22 poena.

U poraženom sastavu najbolji su bili Klarkson i Taker sa 18 i 17 poena.