Šarlot iznenadio Bruklin: Hornetsi perfektni sa tri pobjede

2
8
Šarlot Hornets
Šarlot Hornetsi su slavili u Briklinu protiv Netsa rezultatom 111:95 i tako ostali neporaženi nakon prva tri kola nove NBA sezone.

Bruklin Netsi su kontrolisali rezultat u prvom poluvremenu, imali čak i deset poena prednosti 57:47, ali su gosti uspjeli da stignu i prestignu “Mrežice” u drugom poluvremenu. U poslednju četvrtinu se ušlo sa vođstvom Hornetsa 79:78.

Do sredine poslednjeg kvartala ekipe su bile izjednačene ali su do kraja meča gosti napravili seriju 14:4 kojom su prelomili utakmicu.

Rezervni plej Šarlota, Iš Smit je odigrao odličnu utakmicu sa 15 poena i četiri asistencije. Najefikasniji bio je Majls Bridžs sa 32 poena, devet skokova i dvije asistencije, Lamelo Bol je dodao 18 poena, dok je Kodi Martin postigao 12.

Kod domaće ekipe Kevin Durent je postigao 28 poena, uz pet skokova i tri asistencije, Harden 15 poena, sedam skokova i osam asistencija, dok je Oldridž dodao devet poena.