Oklahoma iznenadila Bruklin

Oklahoma je kao gost savladala Bruklin 129:116 i to nakon što su Netsi prvu četvrtinu dobili rezultatom 41:29.

Oklahoma je nadoknadila šest poena do odlaska na odmor, a zatim potpuno preokrenula meč u trećoj dionici koju je dobila sa 37:18.

Netsi su ponovo bili bez Kajrija Irvinga, ali vratio se Kevin Durent i očekivalo se da Bruklin lako dođe do trijumfa, međutim to nije bio slučaj.

Srpski košarkaš Aleksej Pokuševski postigao je tri poena i upisao tri skoka za 13 minuta na parketu.

Šej Gildžes-Aleksander bio je najbolji sa 31 poenom, Hamid Dialo dao je 25, a Al Horford 22 poena za ovu pobjedu. Na drugoj strani je odličan bio Kevin Durent sa 36 poena i 11 skokova. Karis Lever dodao je 21 poen, a dabl-dabl u poraženom timu imao je i Džaret Alen sa 15 poena i deset skokova.