Partizan
KK Partizan / Twitter
Košarkaši Partizana doživjeli su i drugi poraz u dva dana, a ovog puta bolja od njih bila je ekipa Ulma sa 94:84 (26:21, 24:21, 22:13, 20:27.

Odsustvo Kevina Pantera, Zeka Lideja i Alena Smailagića se osjetilo u ovom meču.

Podjednako dobro otvorili su meč i jedni i drugi, ali su crno-bijeli imali nešto više poteškoća pri organizaciji napada.

Bilo je i dosta izgubljenih lopti za Obradovićev tim, a najveću razliku u uvodnoj četvrtini Njemci su napravili posle trojke Blosomgejma.

Avramović je bio taj koji je predvodio Partizan u napadu u tim trenucima i sa sedam poena započeo duel. Mada, bilo je dosta grešaka i izgubljenih lopti za vođstvo.

Drugo poluvrijeme je bolje počelo za ekipu Ulma.

Miletićeva uloga je bila zapažena na početkom drugog poluvremena sa nekoliko blokova, omogućenih akcija, ali Ulm je koristio svaki propust odbrane svog rivala. Pa je njihova prednost porasla do +15.

Avramović je postigao 21 poen, Koprivica je dodao 12, a Kuruc devet, dok se kod ekipe Ulma izdvojio se Blosomgejm sa 20.

Partizan je tako osvojio poslednje mjesto na ovom turniru u Atini, budući da su juče poraženi od Panatinaikosa.