Partizan
U uzbudljivom meču koji se odigrao večeras ekipa Partizana uspjela je da savlada Mornar na gostovanju rezultatom 66:64.

Mornar je imao odličnu igru sa kojom je namučio ekipu “crno-bijelih”, međutim nisu uspjeli da ih savladaju i tako su doživjeli osmi poraz u regionalnom takmičenju.

Partizan je imao kontrolu u prvom poluvremenu, nakon 20 minuta je bilo 43:29, ali je domaćin zaigrao mnogo agresivnije na oba kraja terena i u trećoj četvrtini se vratio u meč.

Minus se smanjivao ali opet domaća ekipa nije mogla da se bori kao u predhodnoj dionici.

Samo tri trojke iz 21 pokušaja postigao je Mornar, a treća gotovo da nije ni imala značaj – pet stotinki prije kraja, kod prednosti Partizana 66:61, pogodio je Sead Šehović.

Nemanja Gordić je sa 18 poena i sedam asistencija bio najbolji kod domaće ekipe u ovom meču, Tejlor Smit je upisao 10 uz osam skokova, dok je Smailagić sa 18 koševa predvodio beogradski tim, Balša Koprivica je postigao 14, Zek Ledej 11…

Partizan poslije ove pobjede ima skor 10-2, kao i FMP, Mornar je na 4-7…