Radonjić: Značajna pobjeda, okrećemo se odmah sljedećem meču

0
6
Radonjić
Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić bio je zadovaljan nakon pobjede u prvom meču polufinala ABA lige protiv Cedevite Olimpije u Beogradu.

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Cedevita Olimpiju rezultatom 93:82 u prvom polufinalnom susretu ABA lige, a trener crveno-bijelih je iako zadovoljan pobjedom istakao da ne smije biti opuštanja.

“Bili su sjajni u napadu, uspeli smo da iskontrolišemo stvari u drugom poluvremenu. Gradili smo rezultat u drugom dijelu i na kraju smo uspjeli da dođemo do 1:0. Okrećemo se odmah sljedećem meču. Da budem jasan i precizan, značajno je što smo pobijedili. Moramo da napravimo analizu zbog sljedeće utakmice, nadam se više njih. Imali smo dugačku pauzu, stava sam da je moglo da bude lošije i bolje, sve to što smo prošli stavilo nas je u poziciju da dugo čekamo meč.

Igrati 40 minuta protiv Cedevite ne smiješ da budeš nekoncentrisan. To je nešto što nam je dalo prostora, gradili smo rezultat, igrači su imali neke svoje momente, ali generalno mislim da treba dobro sagledati situaciju i zbog nas i zbog utakmice koja slijedi. pokušaćemo da popravimo neke stvari, ali ni to neće biti lako jer je meč za nekoliko dana”, rekao je Dejan Radonjić na konferenciji za medije.