sakramento
Meridianbet: Sacramento Kings vs. New Orleans Pelicans
Sakramento Kingsi su trijumfovali protiv Nju Orelansa rezultatom 112:106 (27:29, 35:32, 32:23, 18:22), iako nemaju šanse za plej-of NBA lige.

Vratio se Sakramento na pravi put nakon 3 poraza u 4 meča, ali sada je kasno. Nakon izjednačene igre u prve dvije četvrtine, pitanje pobjednika je praktično riješeno u trećoj, a veliku ulogu igrali su “Orlovi”.

Kada su stigli do osjetne prednosti, Kingsi je nijesu ispuštali, a tačku je stavio Nemanja Bjelica poenima sa linije penala.

Harison Barns bio je najefikasniji sa 25 poena, 8 skokova i 2 asistencije, ali su odlične partije pružili i Nemanja Bjelica i Bogdan Bogdanović.

Bogdanović je za 38 minuta upisao 16 poena, 6 skokova i 7 asistencija, dok je Bjelica proveo na parketu 33 minuta i za to vrijeme upisao 13 poena, 5 skokova i 2 asistencije.

Oba tima imaju skor od 30 pobjeda i 41 poraz.