Sasari
Twitter/Sasari
U italijanskoj Seriji A u subotu je Sasari savladao Fortitudo Bolonju rezultatom 79:89.

Sasari je pobijedio u Bolonji u meču sa puno oscilacija u igri i rezultatskih preokreta.

Bolonjezi su bili bolji od rivala u prvom poluvremenu, ali nisu uspjevali da to materijalizuju većom prednošću od 11 poena, a gosti su ih sustigli u trećoj četvrtini i do kraja tog perioda je viđena rezultatska klackalica. Početkom četvrte dionice Sasari je zaigrao sigurnije i odmakao na dvocifrenu prednost (75:89) i na kraju zasluženo slavio.

U pobjedničkoj ekipi najbolji je bio Eimantas Bendzius sa 21 poenom, 3 skoka i 3 asistencije, Miro Bilan je je postigao 15 poena i dodao 9 skokova i 1 asistenciju, a Toni Katić 10 koševa.

U poraženom sastavu Adrijan Benks je upisao 24 koša, 5 skokova i 3 asitencije, a Dario Hant 18 koševa, 9 skokova i asistenciju.