Stefanović nezadovoljan suđenjem

Trener domaće ekipe, Nenad , bio je poprilično izrevoltiran posle derbi susreta ovog kola regionalnog ABA šampionata.

Naime, njegova ekipa je izgubila u neizvjesnoj završnici od Partizana na domaćem terenu rezultatom 80:86.

On je istakao da njegova ekipa ima loš tretman kod sudija, ali da ne misli na večerašnji susret sa crno-bijelima.

Bez želje da pominjem sudije, niti da me neko kažnjava. Ne pominjem ovu utakmicu. Mislim da nemamo tretman odgovarajući za ekipu koja je imala 10-3 u prvom delu sezone. Ne pričam o ovom meču, već kada odemo na gostovanje nemamo nijedno bacanje za poluvreme i tako dva puta“,rekao je Stefanović.

Nije mi jasno kako to? Neka mi neko objasni… A stalno guramo loptu na niski post. Neka kažu, ljudi, ne može tako i ‘niste vi koje želimo’. Ovo baš gubi smisao. Žao mi je zbog momaka, ne mogu više da ih obuzdam. Radićemo sve što je do nas“.

Govorio je i o razlozima poraza protiv Partizana.

“Imali smo dan pre utakmica odjednom pet problema u pola sata, svaka im čast što su moji momci stisli zube. Borili su se od prve do poslednje minute. Nijanse su odlučile. Partizan ima veliki kvalitet, taman kada smo mislili da smo ih zaustavili, iskočio je drugi igrač”, zaključio je Stefanović.