TIP DANA POGOĐEN! Olimpija iz Milana ruši redom! Da li je kasno?

0
13
Olimpija Milano
Košarkaši Olimpije iz Milana savaldali su Fenerbahče u Istanbulu rezultatom 82:75, u zaostalom meču 24. kola Evrolige.

Time je pogođen “Tip dana”, odnosno H2(-7.5), koji je glatko došao u “Ulker” areni.

“Manekeni” su na taj način upisali sedmi trijumf u posljednjih osam utakmica, pa su sada na dvije pobjede od osme pozicije koja vodi u plej-of.

Do kraja je ostalo još pet kola, a moguće da italijanskom timu ni maksimalan učinak neće biti dovoljan za Top 8.

Ključnu razliku u ovom meču Olimpija iz Milana je napravila u trećem kvartalu kada je stekla 14 poena viška (61:47).

Istina, Fenerbahče se spustio u posljednjem minutu da četiri poena, ali nije moga više od toga.

Šabaz Nejpir je predvodio goste sa 26 poena (21 u drugom poluvremenu), dok je kod Fenera prednjačio Motli sa 22 poena.