Meridianbet: Toronto Raptors vs Boston Celtics

Boston je u drugom meču polufinalne serije plej-ofa pobijedio Toronto rezultatom 102:99 (28:28, 22:20, 20:30, 32:21), i tako poveo protiv aktuelnog šampiona sa 2:0.

Zvijezda meča bio je Markus Smart, koji je početkom poslednje četvrtine ubačio 5 trojki i tako donio veliki preokret.

Prvo poluvrijeme proteklo je u smjenjivanju rezultatske prednosti na obije strane, da bi Toronto u trećoj preuzeo potpunu kontrolu nad utakmicom.

Ali ne zadugo, jer je Smart u poslednjoj četvrtini sa 5 trojki praktično donio preokret i pobjedu.

U pobjedničkom timu Džejson Tejtum je zabilježio 34 poena, 8 skokova i 6 asistencija, Markus Smart je dodao 19 poena, dok je Kemba Voker imao 17 poena.

Kod Reptorsa je Ou Dži Anunobi imao 20 poena i 7 skokova, Freed Van Vlit je dodao 19 poena.