Golden Stejt Voriors
Twitter/Golden Stejt Voriors
Golden Stejt Voriorsi kao gosti su slavili protiv Sakramento Kingsa rezultatom 119:107 a najefikasniji je bio Stef kari sa 27 poena.

U prvom poluvremenu utakmice viđena je izjednačena borba ali je u trećoj četvrtini gost napravio prvu osjetnu razliku. U poslednjih 12 minuta su se odvojili i prelomili utakmicu u svoju korist.

Za goste najefikasniji su bili Stef Kari sa 27 poena, deset asistencija i sedam skokova i Džordan Pul sa 22 poena. Nemanja Bjelica proveo je na parketu nešto manje od dest minuta, postigao je dva poena uz tri skoka i jednu asistenciju.

U Sakramentu su se istakli Harison Barns sa 24 poena i sedam skokova i Davion Mičel sa 22 poena.

Voriorsi su za sada bez poraza, sa sve tri pobjede, dok Sakramento ima jednu pobjedu i dva poraza.