Zvezda
twitter: crvena zvezda
KK Crvena zvezda izgubila je večeras u Brlinu u poslednjem kolu ligaškog dijela najkvalitetnijeg evropskog takmičenja od ekipe Albe rezultatom 81:58.

Beogradska tim bio je konkurentan samo u prvih 10 minuta igre poslije kojih je rezultat bio 24:22 za domaćina.

Druga četvtina bila je bila totalni fijasko za Radonjićev tim. Zvezda je odigrala veoma loše u oba pravca, postigla svega 8 poene, a primila čak 25!

I tada je manje-više priča bila gotova. Tim sa “Malog Kalemegdana” je zaigrao mnogo angažovaniju odbranu u drugom poluvremenu, ali ni u jednom trenutku nije bio ni blizu da zaprijeti domaćinu.

“Crveno-bijeli” su svoj nastup u ovogodišnjoj Evroligi završili na pretposlednjem mjestu sa skorom 10-23, što se smatra neuspjehom, jer je na početku sezone kao cilj bio postavljen prolaz u plej-of.