SUTJESKA MERIDIANBET SIGURNA PROTIV FENJERAŠA: Dečić se okliznuo protiv Arsenala

Meridianbet Prva crnogorska fudbalska liga nastavila se danas, a 18. kolo otvorile su utakmice Dečića i Arsenala iz Tivta na Starom Aerodromu, odnosno Rudara i Sutjeske Meridianbet u Pljevljima.

Fudbaleri Sutjeske Meridianbet savladali su danas u Pljevljima ekipu Rudara rezultatom 2:1.

Svi golovi na ovom meču viđeni su u prvom poluvremenu.

Babić je načeo mrežu domaćina pogotkom u 22. minutu, da bi ekipi Vladimira Jankovića posao otežao Zečević golom iz jedanaesterca u 38. minutu.

Konačan rezultat postavio je napadač Sutjeske Meridianbet Milan Mirosavljev u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Sutjeska Meridianbet je ovom pobjedom stigla do 27. boda i zadržala je četvrtu poziciju, dok je Rudar ostao na posljednjem mjestu sa 12 osvojenih bodova.

Na drugom meču, doskorašnji lider na tabeli, Dečić iz Tuzi okliznuo se na utakmici protiv Arsenala iz Tivta (1:0) i prekinuo niz od devet utakmica bez poraza.

Sa druge strane ekipa Milije Savovića je prekinula niz od sedam mečeva bez pobjede.

Jedini gol na utakmici na Trening kampu na Starom aerodromu postigao je Boban Đorđević u 65. minutu i tako nastavio trku sa Žarkom Koraćem za najboljeg strijelca Meridianbet 1. CFL.

Bio je ovo 10. pogodak za napadača Arsenala i trenutno ima dva gola manje od prvog strijelca lige.

Arsenal je ovom pobjedom stigao do 21. boda i trenutno se nalazi na šestoj poziciji na tabeli, dok je Dečić ostao na 35 bodova pa Budućnost u slučaju današnje pobjede u Petrovcu može da se odlijepi na plus četiri.