Bafalo Bilsi razmontirali Nju Ingland Petriotse (47:17): Beliček nikad nije primio više poena (VIDEO)

Bafalo Bilsi su na svom terenu održali pravi čas amedičkog fudbala Nju Inglan Petriotsima i Bilu Beličeku pobjdedivši sa ubjedljivih 47:17.

Bilsi su se tako plasirali u divizionu rundu NFL plej ofa.

Po izuzetno hladom vremenu, na kojem je termometar pokazivao čak 15 stepeni Celzijusa ispod nule, Bilsi su demonstrirali silu, protiv nekada najbolje ekipe NFL-a.

Fantastičan je bio Džoš Alen, kvoterbek Bilsa koji je utakmicu završio sa 21 pasom iz 25 pokušaja za 308 bačenih jardi i pet tačdaunova.

Bafalo je već nakon prvih 12 minuta vodio sa 14:0 sa dva tačdauna, i Patriotsi su već tada mogli da vide šta ih čeka.

Već u drugoj četvrtini odlaze na 20:0, i tada je praktično pitanje pobjednika rješeno.

Legendarni trener Petriotsa nikad u karijeri nije primio više poena nego sinoć, a ovo mu je ujedno i drugi najveći poraz.

“Mislim da smo se svi osjećali sjajno po terenu. Možemo neke stvari da ispravimo i radićemo na tome. Ali na kraju dana, mi smo prošli dalje, spremamo se za narednog protivnika, i više nije važno šta smo danas napravili”, kazao je junak pobjede Bafalo Bilsa Džoš Alen.