Odbojkašice Galeba prvaci Crne Gore

Pobjedom protiv Jedinstva, odbojkašice Galeba osvojile su titulu prvaka Crne Gore u kadetskoj konkurenciji.

U organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i podršku Ministarstva sporta,  25. juna odigran je finalni turnir za kadetkinje u dvorani Verde Complex-a u Podgorici.

Pobjedom protiv Jedinstva Franca od 3:0, odbojkašice Galeba su osvojile šampionski pehar u konkurenciji kadetkinja za sezonu 2019/2020.

Pehar šampionu kao i zlatne medalje ekipi Galeba, uručio je Miloš Jovanović, Komesar takmičenja OSCG.

Pehar za drugo mjesto, kao i srebrne medalje uručeni su ekipi Jedinstvo Franca. Pehar za treće mjesto, kao i bronzane medalje ekipi Akademije.

Pehar najboljem liberu, Kseniji Krunić (Akademija), uručio je Saša Ivanović, Vrhovni sudija OSCG.

Pehar najboljem srednjem blokeru, Maša Dragojević (Galeb). Pehar najboljem tehničaru, Staši Krivokapić (Galeb). Pehar najboljem smečeru, Gordani Madžgalj (Jedinstvo Franca). Pehar najboljoj igračici, Nataliji Vlaović (Galeb).