Jadran poražen pred svojim navijačima, FOTO: PVK Jadran
U svom prvom meču nove sezone Regionalne lige Jadran poražen od hrvatskog velikana 15:7

Nakon što su preslišali ekipu Primorca 17:7, ni drugi crnogorski vaterpolo predstavnik u Regionalnoj ligi nije bolje prošao protiv Juga – Jadran je pred svojim navijačima poražen rezultatom 15:7.

Već tokom prvog poluvremena “Jugaši” su napravili osjetljivu razliku i otišli na pauzu sa prednošću od 7:4. Domaćin u nastavku nije uspio da parira mnogo kvalitetnijem protivnik iz Dubrovnika koji je iskonstrolisao meč i stigao do druge pobjede u Reginalnoj ligi.

“Prve dvije četvrtine uspjeli smo da držimo ritam. Kasnije mnogo promašaja, a to na ovom nivou ne smije da se dešava. Možda je na kraju razlika previsoka”, istakao je trener Novljana Petar Radanović.

Kod domaćina najefikasniji Danilo Radović – tri gola, po tri puta upisali su se i najefikasniji igrači gostiju Loren Fatović i Goran Grgurević.

Sjutra se u Herceg Novom igra posljednji meč prvog turnira, bokeljski derbi Jadran – Primorac od 19 sati.