Srbija sa golom golmana se plasirala na Evropsko!

2
futsal liga Bajo Pivljanin Titograd srbi
FSCG

Futsal reprezentacija Srbije uspjela je da se plasira na Evropsko prvenstvo.

Srpska selekcija u futsalu je na gostovanju po drugi put uspjela da savlada seleciju Bjelorusije rezultatom 3:2.

Srbija je već nakon prvog poluvremena riješila pitanje ko će se plasirati na šampionat Starog kontinenta.

Srpski futsaleri su došli do prednosti od 1:0 u 12. minutu preko Tomića, a onda je uslijedio spektakl.

Čuvar mreže Srbije Momčilović je postigao pogodak sa cijelog terena i na taj način duplirao prednost svog tima.

Za velikih 3:0 upisao se Rakić. Bjelorusija je pokušala u finišu da popravi utisak, ali nisu mogli do izjednačenja ili eventualnog preokreta.

Podsjetimo u prvom meču dva tima, srpski futsaleri su slavili rezultatom 3:1.

Evropsko prvenstvo u futsalu igraće se 2022. godine u Groningenu i Amsterdamu, a Holandija će najbolje evropske selekcije ugostiti između 19. januara i 6. februara.