Partizan izjednačio sa Vojvodinom u finalnoj seriji

Odbojkaški klub Partizan izjednačio je sa Vojvodinom u pobjedama u finalnoj seriji.

Odbojkaši Vojvodine nisu uspjeli da ponove igru iz prve utakmice na gostovanju u Zemunu, pa su crno-bijeli došli do izjednačenja na 1:1 u finalnoj seriji plej-ofa.

Partizanovi odbojkaši nadigrali su Novosađane sa 3:1 (25:14, 18:25, 25:23, 25:23) u dugom meču finalne serije plej-ofa i došli su do izjedanačenja u pobjedama od 1:1.

Partizan je na svom terenu samouvjereno ušao u meč i sigurno prvi set prelomio u svoju korist. Gosti su se vratili u meč u drugom setu, ali u nastavku ipak nisu uspjeli da dođu do preokreta, pa je domaća ekipa zahvaljujući većoj koncetrisanosti u završnicama naredna dva seta došla do pobjede i izjednačenja u finalnoj seriji.

Treći je na programu u četvrtak u Novom Sadu, a četvrti opet u Beogradu 12. aprila.