Feniks iz Podgorice večeras je slavio pobjedu u meču sa Tivćankama u okviru 4. kola Prve ženske crnogorske lige, ubjedljivim rezultatom 16:23. Nikoleta Babić iz Feniksa – igrač utakmice.

Prvo poluvrijeme bilo je jako neizvjesno. Prvi gol je postignut u 5. minutu i to golom sa 6m igračice iz Feniksa – Suzane Zečević. Dok su već od 8. minuta, Tivćanke parirale svakim golom Podgoričankama.

Prvo poluvrijeme dosta borbeno sa obje strane – isključenja, promašeni sedmerci, borba za izjednačenje i na kraju prvog poluvremena dva gola prednosti za Podgoričanke 8:10.

Drugo poluvrijeme bilo je brilijantno.

Igračice Feniksa su se razigrale i na terenu su dominirale Zečević, Babić, sjajna Anđela Kovačević i odbrane Gazivode, kao i asistencije Dzarić.

Na strani gošći dominirale su Peruničić, Ćuzović, Gugolj. Borile su se Tivćanke, ali su Podgoričanke pod vođstvom Lidije Vukašinović, Jovanke Kruščić i Saše Vuksanovića dominirale večeras u dvorani u Župi.

Sjutra nas očekuju dva meča – 14:30h Levalea 2010 i Rudar; 17:30h Nikšić i Budućnost 2.