Cicipas ne prekida niz lakih pobjeda na Rolan Garosu!

Grk Stefanos Cicipas obezbijedio je plasman u četvrtfinale Rolan Garosa. Cicipas je u meču koji je trajao malo više od dva sata rutinski pobijedio Španca Pabla Karenja-Bustu, rezultatom 3:0 (6:3, 6:2, 7:5).

Stefanos je odmah u prvom setu počeo dobro da igra, u drugom gejmu napravio brejk koji mu je dovoljan bio da osvoji set. Drugi set je pokazao da je grčki teniser u odličnoj formi, pa je bio još dominatniji došao do dva brejka zaredom i lako poveo 2:0 u setovima.

Karenjo-Busta u trećem setu je pokazao veći otpor, odmah je spasio tri brejk lopte, a onda oduzeo servis Grku. Stefanos je odovorio na napad, napravio brejk i izjednačio, a onda u 11. gejmu došao do još jednog brejka, poveo i zasluženo slavio.