Đoković lako do polufinala Serbia Opena

Novak Đoković bez problema je uspio da izbori plasman u polufinale Serbia Opena. Prvi reket svijeta je dva seta, sa 6:1, 6:3, bio bolji od sunarodnika Miomira Kecmanovića.

Za plasman u polufinale turnira u Beogradu Novaku je bilo potrebno 76 minuta igre.

U prvom zvaničnom duelu dva tenisera, prvi favorit turnira pokazao je da je na mnogo većem niovu od protivnika.

Svega pola sata trajao je prvi set koji je, uz dva brejak, sa 6:1 dobio Đoković.

miomir kecmanović
Miomir Kecmanović, foto: Starsport

Kecmanović je u drugom setu pružio nešto jači otpor. Uspio je čak i da oduzme servis velikom favoritu, ali je Novak rutinski, sa 6:3, dobio i drugi set.

Novak će u polufinalu igrati sa boljim iz duela Aslan Karacev – Đanluka Mađer , koji je na programu kasnije.