Masters Pariz: Đokoviću nije prijala pauza, mučio se protiv Mađara ali igra u 3. kolo!

Novak Đoković nakon dugog meča obezbijedio je plasman u treće kolo Masters turnira u Parizu, nakon što je bio bolji od Martona Fučoviča iz Mađarske sa 2:1 (6:2, 4:6, 6:3).

U prvom setu Novak je već u drugom gjemu stigao do brejka, nastavio da igra sjajno, oduzeo servis protivniku i napravio prednost od 3:1. U nastavku prednost je samo rasla, Srbin je za 36. minuta riješio prvi set u svoju korist 6:2.

Marton je u drugom setu iznenadio Novaka kada je napravio prvi brejk u trećem gejmu, nastavio da igra odlično i uspio da izjednači na 1:1.
Igrao se odlučujući set, Đoković je napravio dva brejka, protivnik mu je vratio jedan i to je bilo sve što je viđeno od Mađara.
Najbolji teniser svijeta zasluženo je na kraju slavio i plasirao se u naredno kolo.