Kecmanović nakon preokreta stigao do drugog kola!

Miomir Kecmanović bio je bolji od Britanca Liama Broudija rezultatom od 2:1 (7:5, 6:7, 6:1) u prvom kolu Mastersa u Majamiju, i tako sebi obezbijedio plasman u naredno kolo.

Britanac je poveo sa 3:0 u prvom setu ali Kecmanović je preokrenuo i poveo sa 5:4. Međutim, tada nije uspeo da poentira u finišu, ali naredna dva gejma je dobio i osvojio prvi set.

Na početku drugog seta Miomir dolazi do brejka, međutim, prednost nije uspio da održi do kraja. Igrao se i taj-brejku kada je Srbin poklekao i svi su očekivalio uzbudljiv finiš meča.

Tada je srpski as pokazao totalnu dominaciju i sa 6:1 je slavio. U narednom kolu turnira čeka ga Francuz Adrijan Manarino.