kecmanović
Miomir Kecmanović/twitter
Aleksandar Zverev ipak je bio preveliki zalogaj za Miomira Kecmanovića. Njemački teniser oduvao je Kecmanovića u dva seta (6:2, 6:2) za samo 56 minuta igre.

Odmah na startu meča Zverev je iskoristio prvu brejk loptu i oduzeo servis Kecmanoviću za prednost od 2:0. Četiri gejma kasnije Njemac je još jednom stigao do brejka, a zatim i prednosti od 5:1 i ubrzo je osvojio prvi set.

Nitša se nije promijenilo ni u drugom setu. Ovoga puta je Zverev brejk priliku dobio i iskoristio u trećem gejmu, dok je još jednu propustio u petom gejmu.

Njemac je bio veoma siguran na svom servisu i Miomir nije uspio da ga ugrozi, dok je Zverev u sedmom gejmu četvrti putu u meču napravio brek i zatim riješio meč u svoju korist.